Про нас

Інтернет-магазин спецодягу «Тог Трейд» представляє уніформу власного виробництва, призначену для використання в різних сферах. Наша компанія виготовляє і пропонує придбати спецодяг оптом та в роздріб за вигідними цінами.

Великий вибір моделей

У каталозі продукції ви можете ознайомитися із зразками для наступних професій, підприємств і установ:

  • екіпірування для виконання будівельних робіт;
  • одяг для співробітників клінінгових служб;
  • форма ІТП;
  • для працівників промислових цехів, ремонтних майстерень, нафтохімічної галузі;
  • корпоративні моделі для персоналу в сфері послуг.

У переліку товарів власного виробництва – спецвзуття, зразки уніформи для певного сезону. Наші клієнти мають можливість купити спецодяг в інтернет-магазині літнього та зимового виконання.

Головні пріоритети діяльності «Тог Трейд»

Для того, щоб повністю задовольнити побажання і запити своїх клієнтів, особлива увага приділяється кільком моментам.

Якість

Для досягнення найкращих результатів роботи використовуються професійне обладнання та нові технології. Матеріали закуповуються тільки у постачальників з бездоганною репутацією надійних партнерів. Вся продукція має сертифікати відповідності діючим міжнародним стандартам.

Зручність всіх моделей

Куплений в інтернет-магазині спецодяг відрізняється комфортністю в експлуатації і зручним носінням. Для будь-яких умов виробництва та зовнішнього середовища не складе проблем підібрати комплект з необхідними захисними властивостями. У своїх відгуках споживачі позитивно відгукуються про продукцію «Тог Трейд».

Вигідні ціни

Власна виробнича база дозволяє впливати на процес виготовлення в плані зниження витрат праці і часу на одиницю продукції. Це сприяє наданню клієнтам конкурентоспроможних цін, постійно діючим знижкам для оптових покупців та сезонним акціям.

Кваліфікація персоналу

Всі співробітники мають досвід роботи в сфері моделювання, пошиття та реалізації уніформи.

Особливості технологічного процесу

Спецодяг від виробника – це можливість придбати стандартні зразки або обговорити виготовлення за індивідуальним замовленням. Береться до уваги не тільки специфіка вашого виробництва, але й підбір фурнітури, вихідних матеріалів, тканин.

Дотримання термінів виконання заявки

Відпрацьована схема чіткої складської і транспортної логістики для виконання замовлень відповідно до заздалегідь обумовлених термінів. Ми дбайливо ставимося до такого безцінного ресурсу, як свій власний та ваш час.

Нанесення логотипів

Корпоративний стиль і оригінальний зовнішній вигляд співробітників найкраще вдасться підкреслити цікавим логотипом. В залежності від побажань замовника застосовуються шовкографія, барвиста вишивка, термодрук.

Можна придбати партію будь-якого обсягу з малюнком або написом, що роблять ваш бренд упізнаваним і таким, що викликає зацікавлення потенційних клієнтів.

Засоби індивідуального захисту

У багатьох галузях промисловості, комерційної діяльності, в сегменті надання послуг обов'язково використання виробів із захисту голови, рукавиць та рукавичок спеціального формату, запобіжних окулярів, респіраторів.

На чому грунтуються взаємини з покупцями

Провідний виробник спецодягу на українському споживчому ринку основною місією своєї діяльності бачить прагнення надати клієнтам сервіс відповідно до стандартів преміум-класу, завжди мати актуальну інформацію про нові тенденції в сфері виготовлення уніформи.

Для нас дуже важливі ваші позитивні відгуки, бажання продовжувати співпрацю, хороші рекомендації.

Якщо ви вирішили купити спецодяг від виробника оптом в нашому магазині, будьте впевнені в тому, що кожна модель має відповідний сертифікат.

Для постійних клієнтів завжди застосовується гнучка система бонусів та вигідних знижок.