Blog

Брендування вишивкою – це оптимальний варіант тривалого терміну використання логотипу без ознак зносу, стійкості до частого прання, відсутності небезпеки висипання окремими частинами та максимальної довговічності. Всі зазначені характеристики особливо актуальні у випадку з робочим одягом, який інтенсивно експлуатується в складних умовах впливу зовнішнього середовища.

Read more ...

Велика потреба в зимових куртках існує не тільки спеціалістів певних служб, а й пересічних власників приватних осель, дач, гаражів. Вибравши найбільш підходящий зразок, значно простіше та комфортніше зайнятися доглядом саду, провадити ремонт на свіжому повітрі, займатися багатьма іншими справами по господарству.

Read more ...

Відмінності, якими відрізняється літній спецодяг від інших аналогічних виробів для зимового сезону, полягають в першу чергу у відсутності утеплюючих компонентів та використанні більш тонких і здатних «дихати» матеріалів. 

Read more ...

За багато століть від моменту виникнення спеціальної уніформи, призначеної для використання у військовій сфері, сучасний тактичний одяг та взуття вийшли на абсолютно новий рівень виконання. Цьому посприяло застосування на стадії виробництва новітніх технологічних прийомів, які якнайліпше відповідають вимогам щодо виконання складних задач.

Read more ...
Показано з 1 по 4 із 4 (всього 1 сторінок)